Zamknij

Spotkanie z Jackiem Fedorowiczem - zapowiedź

10:56, 22.09.2021 Milena Waldowska Aktualizacja: 10:56, 22.09.2021
Skomentuj
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kościanie pod koniec września odbędzie się spotkanie z Jackiem Fedorowiczem - aktorem, satyrykiem i artystą estradowym. Rozmowa będzie skupiać się na książkach autorstwa gościa.

84-letni Jacek Fedorowicz zajmuje się zawodowo najszerzej mówiąc rozśmieszaniem. Spotkanie w bibliotece będzie się natomiast skupiać na jego książkach: "W zasadzie tak", "Chamo Sapiens",  "Mistrz offu".

W "Chamo Sapiens" znajdziemy monologi, dialogi, skecze i scenki, a wszystko to zilustrowane przez samego autora. To książka, która powstała na rozpoczęcie dziewiątej dekady życia Jacka Fedorowicza.

"Mistrz offu" to z kolei najnowsza pozycja. - W tej opowieści postanowiłem skupić się na mojej miłości do kina, wieloletniej, uwieńczonej najpierw zaręczynami, potem krótkim szczęśliwym pożyciem, wreszcie zdradą, po której nastąpiła separacja - mówi o książce jej autor.

Podczas wieczoru ma być mowa przede wszystkim o książkach, ale także o wszelkich nurtujących słuchaczy sprawach. Rozmowę poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 30 września o godz. 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, wstęp wolny. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna miejsc pod numerem tel. 65 512 00 40.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%