Zamknij

Mistrzostwa Polski w kopa w najbliższy weekend

12:23, 26.09.2019 Redakcja Aktualizacja: 12:23, 26.09.2019
Skomentuj
Impreza odbędzie się w niedzielę 29 września w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Starych Oborzyskach. W przeddzień mistrzostw odbędzie się Festiwal Baśki i Kopa.

Organizatorem Mistrzostw Polski w Kopa Sportowego jest Kościańskie Stowarzyszenie Kopa Sportowego. Początek zawodów o godz. 13.00. Rozegranych zostanie pięć rund po 32 rozdania zgodnie z regulaminem gry w kopa Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego.

Zgłoszenia zawodników przyjmowane będą w sekretariacie zawodów bezpośrednio przed turniejem, który czynny będzie na dwie godziny przed ustalonym terminem rozpoczęcia mistrzostw, czyli od godz. 11.00. Opłata wpisowa wynosi  30 zł dla mężczyzn i 20 zł dla kobiet. Organizatorzy przygotowali pamiątkowe buttony i inne gadżety dla wszystkich uczestników mistrzostw. Prowadzona będzie klasyfikacja indywidualnie open, drużynowa i par.

Z kolei w ramach sobotniego Festiwalu Baśki i Kopa, który odbędzie się 28 września o godz. 14.00 w tym samym miejscu, zawodnicy rozegrają pięć rund po 32 rozdania. W każdej rundzie uczestnicy zmierzą się z inną odmiana baśki czy kopa, a będą to:
- Czerwona Baśka z asem i 10 kier,
- Kaszubska Baśka z asem i 10 kier oraz granami,
- Czarna Baśka z asami trefl, pik, kier i 10 kier oraz granami,
- Kop as kier i trzy 10 (tref, pik, kier),
- Wielki Kop trzy asy (tref, pik, kier) oraz trzy 10 (tref, pik, kier) - bez obcych.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%