Zamknij

Donice drewniane z wyjmowanym wkładem. Na taras i do ogrodu

15:03, 17.08.2023 . Aktualizacja: 16:28, 27.11.2023
Donice drewniane z wyjmowanym wkładem na rośliny do nabycia w sklepie internetowym All4garden.pl. Donice drewniane z wyjmowanym wkładem na rośliny do nabycia w sklepie internetowym All4garden.pl.

Posadź swoje ulubione kwiaty, drzewa i trawy ozdobne w nowoczesnych, drewnianych donicach ogrodowych. Ich modułowa konstrukcja i wyjmowane wkłady stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Donice drewniane wyposażone są w wewnętrzny wkład ułatwiający sadzenie i przenoszenie roślin. Można go swobodnie wyjmować i przekładać pomiędzy donicami. Daje to szerokie możliwości tworzenia roślinnych aranżacji. Wyjmowany wkład spełnia też funkcję ochronną zabezpieczając donicę przed bezpośrednią stycznością z ziemią.

Najwyższa jakość w każdym rozmiarze

Dzięki różnym rozmiarom i wysokościom bez trudu dopasujesz donice do własnej przestrzeni ogrodowej, bez względu na to czy jest to przestronny taras, patio, loggia czy niewielki balkon. Donice możesz zestawiać w pary lub większe grupy dzieląc przestrzeń na strefy. Dobrze wyglądają też pojedynczo jako wyróżniający się element architektury ogrodowej.

Geometryczna bryła i gładkie powierzchnie bez widocznych złączeń nadają donicom nowoczesny charakter, a ścięte pod skosem deski na krawędziach donicy stanowią wyróżniający się akcent dekoracyjny.

Solidna i trwała konstrukcja

Donice ogrodowe wykonane są z drewna olchowego i zabezpieczone wysokiej jakości olejem do drewna renomowanej firmy OSMO, który podkreśla i zachowuje naturalny wygląd drewna. Zapewnia też skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i promieniami UV. Do produkcji naszych drewnianych donic ogrodowych wybieramy drzewo odpowiednio wysuszone, w pierwszej klasie jakości.

Do montażu drewnianych donic ogrodowych używamy odpornych na korozję wkrętów ze stali nierdzewnej, montowanych od środka, tak by ich zewnętrzne powierzchnie pozostały gładkie, bez śladów złączeń.

Duża donica na taras

Najczęściej wybieranym produktem przez Naszych Klientów jest donica tarasowa duża o wymiarach 60x60 cm. To odpowiedni rozmiar do sadzenia drzewek. Donica wyposażona jest w solidny wkład z wygodnymi uchwytami do łatwego przenoszenia roślin. Wyjątkowo okazale prezentuje się na dużych tarasach, które dają możliwość tworzenia kompozycji z kilku drewnianych donic ogrodowych.

Chcąc zaoszczędzić Klientom stresu związanego z montażem, nasze drewniane donice dostarczamy w pełni zmontowane i gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu.

Donice na zamówienie

Poza donicami dostępnymi w naszej standardowej ofercie realizujemy zamówienia indywidualne. Oferujemy możliwość zmiany wymiaru i koloru donic. Jesteśmy też otwarci na tworzenie produktów spoza oferty według indywidualnych pomysłów Klientów.

Donice na zamówienie to gwarancja przemyślanej aranżacji ogrodu. Decydując się na takie rozwiązanie otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz.

Donice na zamówienie

(Artykuł partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%