Zamknij

Jost Chemical Poland prowadzi rekrutację

17:40, 05.08.2019 Milena Waldowska Aktualizacja: 08:47, 20.03.2023
Skomentuj

Amerykańska firma produkcyjna z branży chemicznej, budująca swoją fabrykę w Kościanie poszukuje osób na stanowisko operatora maszyn produkcyjnych.

Od kandydatów wymagane jest doświadczenie w pracy na wózku widłowym oraz 5-letnie doświadczenie przy obsłudze maszyn lub magazynu, a także podstawowa umiejętność obsługi komputera. Ponadto doświadczenie w branży chemicznej lub spożywczej będzie dodatkowym atutem. – Kilkuletnie doświadczenie nie jest bezwzględne. Jeżeli kandydat będzie spełniał inne wymagania, doświadczenie może być nieco krótszewyjaśnia Michał Ostant, specjalista od logistyki w Jost Chemical Poland.

Kandydaci powinni być przygotowani na pracę w systemie zmianowym. W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szkolenia, pracę w prężnie rozwijającej się firmie oraz przyjazną atmosferę. Atutem jest także atrakcyjne wynagrodzenie, które ma wynosić 4-5 tys. zł brutto. – Wysokość wynagrodzenia będzie zależała od posiadanych uprawnień i doświadczenia, a stawki będą wzrastać w miarę upływu czasu – tłumaczy Michał Ostant.

Pierwsi pracownicy na tym stanowisku mają podjąć zatrudnienie na przełomie września i października. Ogłoszenie rekrutacyjne można znaleźć tutaj.

Dodajmy, że Jost Chemical Poland planuje stopniowo zwiększać produkcję, będą sprowadzane kolejne maszyny i otwierane nowe linie produkcyjne, stąd nabór będzie prowadzony nie tylko w tym, ale i w kolejnych latach. – Osoby, które zgłoszą się teraz, a nie zostaną zakwalifikowane w pierwszym etapie, nadal mają szansę podczas kolejnych planowanych naborów na pracę w naszej firmiezapewnia Michał Ostant.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%