Zamknij

Dni Czempinia 2023. Stragany i karuzele [ZDJĘCIA]

17:29, 04.06.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 17:49, 04.06.2023
Skomentuj

Dni miasta to zawsze nie tylko występy artystyczne oraz wydarzenia kulturalne i sportowe, ale także zabawa w gronie znajomych. W Czempiniu sprzyjały temu liczne stragany oraz lunapark.

Teren przy hali sportowej Herkules w Borowie przez trzy dni weekendu był głównym centrum wydarzeń całej gminy. Występom na scenie towarzyszyła bogata infrastruktura towarzysząca. To wesołe miasteczko, na które składały się karuzele, zamki dmuchane czy basen z piłkami. Bogata była także oferta straganów, które oferowały różne produkty – od wikliny po najróżniejsze gadżety, w myśl słów piosenki "Kolorowe jarmarki, blaszane zegarki, pierzaste koguciki, baloniki na druciku...".

Do tego budki z jedzeniem wśród których można było znaleźć zarówno słone, jak i słodkie przekąski. Kto chciał, mógł odpocząć na rozłożonych leżakach, inni chętnie korzystali z kolei z urządzeń do ćwiczeń. Była także fotościanka do robienia pamiątkowych zdjęć i przeloty widokowe helikopterem. Jednym słowem zabawa i relaks w jednym – dla każdego coś miłego.

[ZT]79096[/ZT]

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%