Zamknij

Andrzej Grabowski i Mr. Zoob na Dniach Kościana [ZDJĘCIA]

23:51, 03.06.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 13:11, 08.06.2023
Skomentuj

Po frekwencji od razu widać, że Andrzej Grabowski był najmocniejszym punktem tegorocznych Dni Kościana. Znany i lubiany aktor przyciągnął na swój występ dużą publiczność, i to w różnym wieku. Do tego artysta zaprezentował trafiony program, który rozbawił widzów i sprawił, że świetnie się bawili. A w swym show nawiązywał do swych ról filmowych i teatralnych, a w szczególności do postaci Ferdka Kiepskiego z serialu "Świat według Kiepskich". To właśnie ta rola wybitnemu aktorowi przyniosła największą popularność.

Po występie kabaretowym aktora przyszedł czas na koncert zespołu Mr. Zoob znanego z hitu "Mój jest ten kawałek podłogi". Tutaj publiczność pod sceną była już zdecydowanie mniej liczna. Ci co byli, bawili się jednak bardzo dobrze. Wiele osób tańczyło do żywych kawałków wykonywanych przez zespół, inni słuchali z zainteresowaniem. Jeszcze inni z kolei muzyki słuchali z oddali, korzystając z bogatej strefy gastronomicznej serwowanej z food trucków.

Ostatnim punktem wieczoru był koncert Mirosława Deredasa śpiewającego piosenki Krzysztofa Krawczyka. Z kolei tego dnia wcześniej odbywały się występy kościańskiej młodzieży i dzieci z różnych zespołów.

Podsumowując, sobotę podczas tegorocznego kościańskiego Święta Miasta można uznać za udaną. Może bez tłumów, ale propozycje znalazły swoich odbiorców.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%