Zamknij

Dni Czempinia. Tłumy na koncercie Roxie Węgiel [ZDJĘCIA]

22:15, 03.06.2023 Maciej Sibilak Aktualizacja: 11:03, 09.06.2023
Skomentuj

Koncertowo upłynęła sobota podczas święta miasta w Czempiniu. Przy hali sportowej Herkules wystąpiły zespoły W Starym Składzie, Perfekcyjne Przeboje, a na mocny finał gwiazda - Roksana Węgiel.

Koncert 18-letniej Roxie Węgiel był bez wątpienia hitem tegorocznych Dni Czempinia. Już na długo przed bieżącym weekendem wiele osób wyczekiwało tego wydarzenia. I się doczekali. Teren przy scenie był wypełniony po brzegi.

Młoda wokalistka zgromadziła publiczność w różnym wieku, choć najwięcej było młodych fanek. Wiele dziewczyn i małych dziewczynek było zaopatrzonych w transparenty z hasłami "Kochamy Cię Roxie". Kiedy ich idolka pojawiła się na scenie, rozpoczęła się koncertowa euforia.

[FOTORELACJA]1800[/FOTORELACJA]

Mieszkańcy gminy Czempiń i przejezdni dobrze bawili się przez całą sobotę. Na terenie przy hali czekały bowiem liczne stoiska gastronomiczne i handlowe, a także bogate wesołe miasteczko. Na przybyłych czekały też inne atrakcje jak ścianka w otoczeniu zieleni z napisem "Dni Czempinia" przy której można było sobie robić zdjęcia. Ponadto chętni mogli skorzystać z lotów widokowych helikopterem, który startował z łąki przy ul. Sokolniczej.

Sporo osób, choć mniej niż podczas finałowego koncertu, bawiło się przy zespołach W Starym Składzie i Perfekcyjne Przeboje.

Z kolei w niedzielę na terenie przy hali od godz. 15.00 będzie odbywał się Gminny Dzień Dziecka.

[ZT]79101[/ZT]

 

(Maciej Sibilak)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

MirolMirol

4 0

Chyba już posraliście doszczętnie z tą węgiel. Boję się lodówkę otworzyć bo mi się węgiel wysypie. Żadnej logiki i umiaru. Po prostu rzygać się chce. 23:13, 04.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%