Zamknij

Stłuczka na Młyńskiej. Przyczyną omdlenie kierowcy [ZDJĘCIA]

23:38, 02.06.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 16:28, 06.06.2023
Skomentuj

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w piątek wieczorem pod wiaduktem na ul. Młyńskiej w Kościanie. Jeden z kierowców zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżające z naprzeciwka auto. 80-latek został zabrany do szpitala.

Groźnie wyglądająca kolizja dwóch pojazdów miała miejsce około godz. 21.00 na wysokości Urzędu Skarbowego. Kierujący fordem 80-letni mieszkaniec Kościana jechał z centrum w stronę ul. Łąkowej. Nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo z naprzeciwka renault kierowanym przez 30-latka z Kościana.

Przyczyną nagłej utraty panowania nad pojazdem przez 80-latka było omdlenie. Pomocy kierowcy udzielili ratownicy medyczni z przybyłej na miejsce karetki pogotowia. Mężczyzna był przytomny. Ponadto wezwano straż pożarną z PSP Kościan, która zabezpieczała zdarzenie. Na miejsce po jakimś czasie przybyła również policja.

Kierowcy byli trzeźwi. 80-latek w związku z problemami kardiologicznymi został zabrany do szpitala na badania. W myśl obowiązującego prawa na miejscu sporządzono dokumentację ze zdarzenia stanowiącą wniosek o skierowanie przez starostę kierującego na badania.

Na czas działania służb droga pod wiaduktem w obu kierunkach była nieprzejezdna.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%