Zamknij

XXX Dni Śmigla: Bryska na muzyczną inaugurację [ZDJĘCIA]

21:40, 19.05.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 18:12, 22.05.2023
Skomentuj

Od koncertu Bryski rozpoczęła się koncertowa część tegorocznych Dni Śmigla. Zanim młoda wokalistka stanęła na scenie, odbyło się symboliczne przekazanie kluczy do bram miasta przez burmistrz Małgorzatę Adamczak starszemu i młodemu przedstawicielowi gminy Śmigiel.

Jubileuszowe Dni Śmigla zostały oficjalnie rozpoczęte. Zaczęły się w piątek po południu od uroczystej Sesji Rady Miejskiej. Następnie przy Centrum Kultury odbyła się promocja trzeciej części powieści “Saga niewoli” autorstwa Aldony Wleklak.

W tym samym czasie na placu targowym już trwała zabawa. Wiele osób korzystało z atrakcyjnych karuzeli dużego lunaparku. Najbardziej rzucał się w oczy wysoki na 30 metrów diabelski młyn. Nie brakowało także licznych straganów.

[FOTORELACJA]1771[/FOTORELACJA]

Tymczasem pod sceną gromadziła się już publiczność szykując się do koncertu Bryski. Wokalistka młodego pokolenia w szczególności zgromadziła pod sceną dziewczyny i małe dziewczynki. Niektóre z nich – tak jak ich idolka – postanowiły podczas tego wyjątkowego dla nich wieczoru pokazać się w różowych włosach.

Zanim Bryska pojawiła się na scenie, nastąpiło oficjalne otwarcie artystycznej części dni miasta, czego dokonał dyrektor Centrum Kultury w Śmiglu, Piotr Błaszkowski. Obok niego na scenie pojawiła się burmistrz Małgorzata Adamczak wraz z wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Śmigla Włodzimierzem Drótkowskim. Po powitaniu zgromadzonych przez burmistrz Adamczak, nastąpiło symboliczne przekazanie klucza do bram miasta panu Zbigniewowi Kędziorze jako przedstawicielowi seniorów oraz małej Gabrysi  – reprezentantki najmłodszego pokolenia mieszkańców gminy.

Po tym mógł już zacząć się koncert. Bryska serdecznie przywitała fanów. Stwierdziła na początek, że jest dość zimno, ale na pewno wszyscy będą się świetnie bawić. I tak też się stało. Publiczność pod sceną już od pierwszych taktów śpiewała piosenki ze swoją idolką. Wiele fanek trzymało także w ręce tekturki z pozdrowieniami.

Na tym nie skończy się dzisiejsza zabawa. Po koncercie wytrwałych czeka jeszcze muzyczna noc z DJ-em i Piana Party.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

OlkaOlka

0 0

Fajny koncert. Do pełni szczęścia zabrakło lepszej pogody. 22:57, 19.05.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%