Zamknij

Nowy zastępca komendanta policji w Kościanie

00:12, 24.03.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 03:24, 28.03.2023
Skomentuj

Podinsp. Tomasz Garstecki został pierwszym zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie. W czwartek odbyła się zbiórka z okazji objęcia obowiązków służbowych. Przypomnijmy, że kościańska policja od miesiąca ma także nowego komendanta, którym jest podinsp. Robert Przyjemski.

W sali konferencyjnej kościańskiej komendy odbyła się zbiórka z okazji objęcia obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie przez podinsp. Tomasza Garsteckiego, który został mianowany na to stanowisko rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Zbiórka zgodnie z ceremoniałem policyjnym rozpoczęła się od złożenia meldunku dowódcy uroczystości naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Konrada Stróżyńskiego, Komendantowi Powiatowemu Policji w Kościanie. W dalszej części odczytano stosowne rozkazy personalne. Następnie podinsp. Tomasz Garstecki zameldował gotowość do objęcia obowiązków służbowych na nowym stanowisku. Na zakończenie podinsp. Tomasz Garstecki podziękował za życzenia i gratulacje, złożone przez funkcjonariuszy.

Nowy komendant podinsp. Robert Przyjemski oraz jego zastępca podinsp. Robert Przyjemski objęli swe funkcje po swoich poprzednikach odchodzących na emeryturę. Po 32 latach służby na emeryturę odszedł insp. Andrzej Zakrzewski, dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Kościanie. Z policyjnym mundurem pożegnał się także po 31 latach służby podinsp. Waldemar Okupniczak, będący wcześniej zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie.

Fot. KPP w Kościanie

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%