Zamknij

Zbiórka na operację Tekli

16:53, 20.01.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 16:53, 20.01.2023
Skomentuj
Ta zbiórka jest mniej typowa, bo Tekla to półroczna suczka. Przygarnęła ją wspaniała rodzina z Kurzej Góry, która chętnie zawsze pomaga innym. Nie stać ich natomiast na wydatek w wysokości 5 tys. zł dla swojej pupilki.

Teklabyła zaniedbanym szczeniakiem, pozostawionym samotnie i niekochanym przez poprzedniego właściciela. Dzięki Fundacji Wielkopolski Inspektorat Ochrony Zwierząt, suczka dostała drugą szansę i znalazła swój kochający dom.

Dom niezwykły, w którym mieszka już jeden pies i kot, dwójka rozbrykanych chłopców oraz ich rodzice i niepełnosprawna ciocia. Jeden z chłopców nie jest biologicznym dzieckiem małżeństwa, a przebywa w rodzinie od maja ubiegłego roku na zasadzie pieczy zastępczej.

Do tej niezwykle otwartej i wrażliwej na drugiego człowieka i naszych braci mniejszych rodziny, jesienią dołączyła Tekla. Podczas jednej z zabaw upadła i nadwyrężyła sobie przy tym nóżkę. Początkowo wydawało się, że to zwichnięcie. Ale wciąż było widać, że chodzenie sprawia Tekli ból. Dopiero dokładne prześwietlenie wykazało, że to złamanie ze złuszczeniem nasady kości piszczelowej.

Kość zaczęła się już zrastać, ale krzywo i dlatego to ostatni moment na operację. Dzięki niej piesek będzie mógł wiec radosne, pozbawione bólu i bez zwyrodnień życie. Cała operacja wraz ze wszystkimi niezbędnymi badaniami to koszt 5 tys. zł. Kwota zatem spora, a przy tylu osobach i zwierzętach w domu, rodziny nie stać na taki wydatek. Dlatego bardzo proszą o wsparcie. Przy tym nawet najmniejsza wpłata, będzie zbliżać ich do celu. Wpłacajcie zatem i udostępniajcie.

Zbiórka została założona na Pomagam.pl.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%