Zamknij

Trener Unii został pobity w gminie Kościan. Sprawca z dozorem policyjnym

13:49, 22.11.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 16:05, 22.11.2022
Skomentuj
W sobotę Komenda Powiatowa Policji w Kościanie otrzymała zgłoszenie o pobiciu na terenie gminy Kościan. Jego ofiarą padł Roman Jankowski, legenda i trener Fogo Unii Leszno, który trafił do szpitala.

Roman Jankowski, utytułowany żużlowiec i trener Fogo Unii Leszno mieszka w gminie Kościan. Policja otrzymała w sobotę, 19 listopada zgłoszenie o pobiciu. Okazało się - choć nie ma oficjalnego potwierdzenia w tej sprawie - że jego ofiarą padł Roman Jankowski. Ze złamaniem żeber i urazem barku trafił do szpitala.

To, że trener jest w szpitalu, potwierdził jednak klub. - W związku z zapytaniami kierowanymi do Klubu Unia Leszno informujemy, że trener Roman Jankowski przebywa obecnie w szpitalu. Są to prywatne sprawy Trenera Jankowskiego których Klub nie będzie komentował. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszym Trenerem. Służymy i oferujemy Trenerowi pełne wsparcie ze strony klubu i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia - taki komunikat wydał w poniedziałek Klub.

Policja informuje natomiast, że sprawca sobotniego pobicia został ustalony i zatrzymany. Prokurator nakazał zastosowanie wobec niego dozoru policyjnego. Ma również zakaz zbliżania się do swojej ofiary i kontaktowania się z nią oraz nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania. Sprawca i ofiara mieszkają bowiem pod tym samym adresem.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%