Zamknij

Nowy policyjny radiowóz w Krzywiniu

14:56, 11.10.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 14:56, 11.10.2022
Skomentuj
Posterunek Policji w Krzywiniu wzbogacił się o nowy radiowóz marki mazda CX-5. Samochód, tak jak przekazane w ostatnim czasie dla kościańskiej policji motocykle marki BMW, ma nowe ubarwienie.

Nowy radiowóz został w całości zakupiony z budżetu gminy Krzywiń i przekazany Komendzie Powiatowej Policji w Kościanie w użytkowanie.

W poniedziałek, 10 września odbyło się symboliczne przekazanie kluczyków przez burmistrza Krzywinia Jacka Nowaka. W uroczystości udział wzięli m.in. Komendant Powiatowy Policji w Kościanie insp. Andrzej Zakrzewski, kierownik Posterunku Policji w Krzywiniu asp. sztab. Sławomir Krzysztofik wraz z policjantami oraz przedstawiciele samorządu.

Radiowóz, który od tego tygodnia będzie można spotkać na drogach gminy Krzywiń to przystosowana na potrzeby policji mazda CX-5. Pojazd posiada 195-konny silnik o pojemności 2488 cm3. Używany będzie przez policjantów z Posterunku Policji w Krzywiniu.

Mazda została oklejona w nowe barwy policyjnych pojazdów. Jest to jedyny radiowóz w tych barwach w kościańskiej komendzie. Na pojeździe zostało również umieszczone hasło: "Pomagamy i chronimy 112".

Fot. KPP w Kościanie

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%