Zamknij

Zbiórka dla Zuzi dobiega końca!

14:47, 03.08.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 15:39, 03.08.2022
Skomentuj
Już dziś zbiórka na rzecz Zuzanny Suleckiej chorej na SMA powinna osiągnąć upragnione 100 proc. Brakująca kwota zmniejsza się z minuty na minutę.

Po ponad roku od rozpoczęcia zbiórki na rzecz Zuzi ze Smogorzewa w powiecie gostyńskim (zbiórka ruszyła 1 lipca 2021 roku) wszystko wskazuje na to, że dzień 3 sierpnia 2022 będzie tym najszczęśliwszym.

- To już (prawie) koniec! Dziękujemy Wam! Na tę chwilę czekaliśmy wszyscy, walczyliśmy o nią od ponad roku! Wszystko wskazuje na to, że już dziś, już za chwilę zbiórka dla Zuzi zakończy się zielonym paskiem! Brakuje na ten moment zaledwie 7 tysięcy złotych! (stan na godz. 14.23). To już kropla w morzu potrzebnych środków, które udało się zebrać - także dzięki Tobie! - taki wpis zamieszczono dziś na www.siepomaga.pl/zuzia.

Przez ponad rok były bez wątpienia ogromne nerwy, teraz w końcu nastąpi wielki moment radości. A do szczęśliwego finału zbiórki przyczynili się także mieszkańcy naszego powiatu. Pieniądze zbierano podczas różnych festynów, a także do  puszek rozsianych w różnych punktach Kościana i okolic. W akcje dla Zuzi mocno zaangażowały się również szkoły z naszego powiatu, w tym w szczególności z gmin Śmigiel i Kościan.

Zuzia jest już po konsultacji medycznej na Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Lekarze już tam na nią czekają i są gotowi do poddania dziecka terapii. Dziewczynka też już pomału się do niej przygotowuje. Niezbędne badania przejdzie dopiero przed podaniem leku, ale już teraz bliscy starają się ją izolować od otoczenia, by nie złapała żadnej infekcji.

Już około godz. 15.00 zbiórka osiągnęła 100 procent.
(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%