Wiadomości Kościan - Kościaniak.pl

Zamknij

Motocyklista nieprawidłowo wyprzedzał [ZDJĘCIA]

Milena Waldowska 20:29, 28.07.2022 Aktualizacja: 08:54, 22.10.2025
Skomentuj Motocyklista nieprawidłowo wyprzedzał [ZDJĘCIA]
Do wypadku z udziałem motoru i samochodu osobowego doszło w czwartek po południu na drodze wojewódzkiej pomiędzy Jerką a Nowym Dworem. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 14.30. Kierujący motocyklem, 51-letni mieszkaniec gminy Krotoszyn zaczął wyprzedzać jadący przed nim samochód ciężarowy. Z naprzeciwka jechał jednak inny pojazd - osobowa skoda prowadzona przez 65-letniego mieszkańca gminy Krzywiń. Motocykl i skoda zderzyły się czołowo.

Zarówno motocyklem, jak i skodą podróżowały również pasażerki. Na motorze jechała 47-latka, a w skodzie 63-letnia mieszkanka gminy Krzywiń. Co ciekawe, ze zderzenia motocykliści wyszli cało, a ucierpiały osoby ze skody. Kierowca i pasażerka samochodu zostali zabrani do szpitala. Odnieśli obrażenia wymagające dłuższej hospitalizacji.

Na czas działania służb droga była zamknięta. Motocykliście, który doprowadził do zderzenia zostało zatrzymane prawo jazdy.

Fot. KPP w Kościanie

(Milena Waldowska)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%