Zamknij

Galeria kocich piękności [ZDJĘCIA]

Milena Waldowska 03:37, 19.02.2022 Aktualizacja: 03:49, 19.02.2022
Skomentuj
Z okazji Światowego Dnia Kota poprosiliśmy naszych czytelników o przesyłanie zdjęć swoich pupili. Utworzyliśmy z nich małą galerię uzupełnioną o zdjęcia kociaków z TOZ, które czekają na adopcję.

Obojętnie czy gładki, w prążki lub cętki, czy biały, czarny lub rudy - wszystkie koty są piękne. I każdy z nich ma swoją osobowość i indywidualny charakter. Właścicielom kotów nie trzeba tłumaczyć, co te zwierzęta mają w sobie takiego niezwykłego, że je tak kochamy.

A kto nie ma jeszcze swojego kociaka, może jakiegoś przygarnąć. Koty będące pod opieką  kościańskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami czekają na swój dom. Poza szczęśliwymi kotkami, które mają swój dom, publikujemy także galerię kotów do adopcji (stan na 4 lutego). Może wśród nich jest ten Wasz? Warto skontaktować się z TOZ, którego wolontariusze pomogą w odpowiednim wyborze. Pamiętajmy tylko, by decyzja o wzięciu kotka do domu była odpowiedzialna i dobrze przemyślana.

Koty Czytelników

Koty z TOZ-u

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%