Zamknij

Kiermasz dla Oskara w Starych Oborzyskach [ZDJĘCIA]

15:03, 01.11.2021 Milena Waldowska Aktualizacja: 15:03, 01.11.2021
Skomentuj
W niedzielę w Starych Oborzyskach zorganizowano kiermasz wypieków dla Oskara Marciniaka. Dzięki sprzedaży domowych ciast pod kościołem, udało się zebrać blisko 6 tys. zł.

Kiermasz wypieków był jedną z kilku inicjatyw zorganizowanych w ostatnim czasie dla Oskara z Kokorzyna, którego rodzina zbiera na operację serca chłopca w Stanach Zjednoczonych. Na leczenie potrzeba około 1 mln zł.

Stoisko, które stanęło przy kościele w Starych Oborzyskach okazało się bardzo trafionym pomysłem. Z możliwości zakupienia domowego ciasta skorzystało wielu mieszkańców Starych Oborzysk i przyjezdnych. Szczególnie po mszach świętych ustawiała się długa kolejka przy stoisku. Dzięki temu udało się zebrać dokładnie 5924,63 zł na rzecz Oskara.

Z kolei dzień wcześniej, czyli w sobotę 30 października odbyła się zabawa charytatywna na sali wiejskiej w Krzanie. Dzięki sprzedawanym cegiełkom i losom podczas imprezy zebrano 18 tys. zł. Łącznie na koncie Oskara jest w tej chwili ponad 300 tys. zł: www.siepomaga.pl/serce-oskara

Fot. FB Serduszko Oskarka - Licytacje dla Oskara Marciniaka

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%