Zamknij

Wirtualne targi edukacyjne - zapowiedź

12:51, 06.05.2021 Milena Waldowska Aktualizacja: 12:54, 06.05.2021
Skomentuj
W dniach 7-8 maja odbędzie się kolejna edycja TARGÓW EDUKACYJNYCH zatytułowana "UWAGA EDUKACJA". Jej głównym organizatorem jest Departament Edukacji i Nauki przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

Ta edycja jest wyjątkowa, bo po raz pierwszy odbędzie się online. Program jest jednak bogaty. To m.in. takie wydarzenia jak webinar Marii "Mary" Jeleniewskiej - polskiej królowej tik toka, akcja charytatywna "Zbierzmy 1000 aktywności dla Mikołaja", której ambasadorem jest Jerzy Górski (triathlonista, mistrz świata w podwójnym Ironmanie), czy wykład pt. "Edukacja w przestrzeni medialnej", który wygłosi Ewa Ewart - polska dziennikarka, reżyserka i producentka.

Część wydarzeń w ramach targów organizuje również Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie, wszystkie one są darmowe. To m.in.indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, czy też Wycieczka zawodowa online. Predyspozycje - ich rola i znaczenie. Początek wydarzenia 7 maja, godz. 14.00. Na wydarzenie można zapisać się poprzez link: http://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=34.


Inne wydarzenie to webminar "Czy karierę można zaplanować?" Początek: 8 maja, godz. 13:20. Na wydarzenie można zapisać się klikając w link: http://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=45.

Szczegóły dotyczące Targów Edukacyjnych: uwagaedukacja.pl.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%