Zamknij

Nowe Oborzyska. Od jutra drogowcy będą zrywać asfalt

17:39, 21.04.2021 Maciej Sibilak Aktualizacja: 10:58, 22.04.2021
Skomentuj
Ruszyły prace związane z przebudową drogi w Nowych Oborzyskach na odcinku od przydrożnego krzyża do przejazdu kolejowego. Od jutra robotnicy zabierają się za zrywanie asfaltu, w związku z czym przejazd tą drogą nie będzie możliwy nawet po godzinach pracy ekipy budowlanej.

Choć roboty na przejeździe jeszcze nie ruszyły, swoje prace rozpoczęła już ekipa budowlana odpowiedzialna za przebudowę 80-metrowego odcinka drogi od przydrożnego krzyża do torowiska.

Prowadzone na zlecenie gminy prace drogowcy wznowili od ustawiania betonowych obrzeży i przygotowania podbudowy pod kostkę brukową na powstającym chodniku. Od jutra robotnicy zajmą się zrywaniem starego asfaltu na drodze dojazdowej do przejazdu. Z uwagi na prowadzone prace nie dostaniemy się już tamtędy do Nowych Oborzysk.

Do tej pory, pomimo oficjalnego zamknięcia drogi, było to możliwe po godzinach pracy ekipy budowlanej. Od jutra (czwartek, 22 kwietnia) kierowcom pozostanie objazd przez Stare Oborzyska.

Utrudnienia potrwają do 14 maja. Nie można jednak wykluczyć, że droga pozostanie zamknięta na dłużej. Póki co, roboty na przejeździe kolejowym jeszcze się nie rozpoczęły.

fot. Maciej Sibilak

(Maciej Sibilak)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%