Zamknij

Tytuł "Przyjazny Urząd" dla Śmigla

11:37, 12.04.2021 Redakcja Aktualizacja: 11:37, 12.04.2021
Skomentuj
Urząd Miejski Śmigla otrzymał tytuł "Przyjazny Urząd 2021". To znak jakości, który poświadcza wysoki standard w obsłudze klienta i świadczeniu usług publicznych, które cechuje profesjonalizm i rzetelność.

Tytuł został nadany podczas VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Instytucji Administracji Publicznej "Przyjazny Urząd" na okres jednego roku przez Quality Institute Sp. z o.o. Sp. k na podstawie rekomendacji Kapituły Konkursowej.

Konkurs promuje  jednostki szeroko rozumianego sektora publicznego, w ty, urzędy miast, starostwa powiatowe, urzędy pracy, urzędy wojewódzkie, urzędy skarbowe, izby celne itp., które cechują się wysoką jakością obsługi interesanta, profesjonalizmem, uczciwością i rzetelnością w działaniu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy. Godło "Przyjazny Urząd" przyznaje Kapituła złożona z naukowców i praktyków administracji publicznej.

- Przystąpienie do konkursu miało być dla nas sprawdzianem, czy nasze starania o to, by śmigielski urząd stał się przyjaznym miejscem z profesjonalną obsługą dają rezultaty. Wciąż doskonalimy się szkoląc kadrę, usprawniając system obsługi poprzez wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, a także inwestując w infrastrukturę. Przyznany tytuł będzie dla nas dodatkowym bodźcem, by jeszcze więcej serca wkładać w wykonywaną pracę  - mówi sekretarz Śmigla, Marcin Jurga.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%