Zamknij

Rzeczodzielnia Kościan zaprasza na Kiermasz Wielkanocny

10:36, 25.03.2021 Milena Waldowska Aktualizacja: 10:36, 25.03.2021
Skomentuj
Już w najbliższą sobotę, 27 marca stowarzyszenie Rzeczodzielnia Kościan zaprasza na kiermasz. Odbędzie się on pod chmurką na os. Jagiellońskim, zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Kiermasz odbędzie się przed sklepikiem Rzeczodzielni, przy bloku nr 23-26. Potrwa przez cztery godziny sobotniego popołudnia, a podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dzieci.

Będzie można zakupić palmy wielkanocne oraz ozdoby świąteczne i wiosenne wykonane przez założycielki Rzeczodzielni, a także wolontariuszy z Ośrodka Rehabilitacyjnego w Kościanie i uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Kościanie. Ceny będą symboliczne, a zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na rzecz potrzebujących.

Z kolei dzieci otrzymają baloniki i lizaki, a także zabawki. Przypomnijmy, że do 29 marca trwa zbiórka słodyczy do świątecznych paczek dla dzieci. Ponadto Rzeczodzielnia włączyła się w pomoc na leczenie Marysi z Brenna chorującej na rdzeniowy zanik mięśni poprzez zbiórkę plastikowych nakrętek. Wybierając się zatem na kiermasz, warto zabrać ze sobą słodycze do przekazania oraz nakrętki, jeśli je zbieramy.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%