Zamknij

Pożar samochodów dostawczych w Nowej Wsi pod Śmiglem [ZDJĘCIA]

09:31, 26.01.2021 Redakcja Aktualizacja: 11:27, 26.01.2021
Skomentuj
We wtorek nad ranem w miejscowości Nowa Wieś, gmina Śmigiel doszło do pożaru dwóch samochodów dostawczych. Pojazdy niemal spłonęły doszczętnie. Trwa ustalanie przyczyn pożaru i okoliczności jego powstania.

Zgłoszenie o pożarze dwóch pojazdów dostawczych w miejscowości Nowa Wieś straż pożarna otrzymała o godzinie 4.52.

- Po przyjeździe na miejsce stwierdzono, że palą się dwa samochody dostawcze typu bus - mówi mł. asp. Dawid Kryś, oficer prasowy KPP Straży Pożarnej w Kościanie. - Obydwa pojazdy w chwili przybycia pierwszych zastępów straży pożarnej były zajęte w całości ogniem. Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia samochodów. Ze względu na duże zadymienie musieli pracować w sprzęcie ochrony dróg oddechowych.

W akcji gaśniczej brały udział: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie, dwa zastępy OSP Śmigiel i jeden zastęp OSP Czacz.

Na miejsce pożaru przybyła też policja, która przeprowadziła czynności dochodzeniowo-śledcze. Ustalaniem przyczyn pożaru i okolicznościami jego powstania zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Kościanie. Nie można wykluczyć, że było to podpalenie, ale na razie za wcześnie, by to potwierdzić.

Zdjęcia: OSP Śmigiel

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%