Zamknij

Pomogli rodzącej dotrzeć do szpitala

14:46, 18.11.2020 Redakcja Aktualizacja: 14:46, 18.11.2020
Skomentuj
Policjanci z trzech jednostek, w tym z Kościana, pomogli rodzącej kobiecie bezpiecznie dotrzeć do szpitala w Poznaniu. Mimo stresu wszystko zakończyło się dobrze.

W tym przypadku liczyła się każda minuta, dlatego ważne było dobre współdziałanie policjantów i bezpieczne doprowadzenie do specjalistycznego szpitala.

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie w poniedziałek otrzymali informację, że drogą ekspresową S5 w kierunku Poznania jedzie samochód osobowy z rodzącą kobietą.  - Skoda była już eskortowana przez kolegów z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Nasz patrol przejął samochód i pomógł bezpiecznie dotrzeć przyszłej mamie do Poznania, gdzie pojazd został przekazany policjantom ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu - informuje Radosław Nowak, oficer prasowy z KPPw Kościanie.

Wszystko zakończyło się szczęśliwie. Rodząca kobieta bezpiecznie dotarła do specjalistycznego szpitala w Poznaniu, gdzie pod fachową opieką na świat przyszedł zdrowy maluch.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%