Zamknij

20-lecie działalności kościańskich amazonek

09:24, 14.09.2020 Redakcja Aktualizacja: 09:24, 14.09.2020
Skomentuj
10 września jubileusz 20-lecia działalności uroczyście świętowało Kościańskie Stowarzyszenie Amazonek "Hipolita".

Uroczystość z okazji zacnego jubileuszu odbyła się w Nenufar Club. Poza paniami należącymi do stowarzyszenia, pojawili się również goście, w tym burmistrz Kościana Piotr Ruszkiewicz, przewodniczący Rady Miejskiej Kościana Dawid Olejniczak, zastępca wójta gminy Kościan Mirosław Duda i przewodnicząca Rady Powiatu Kościańskiego Iwona Bereszyńska. Ponadto w spotkaniu brała udział dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjnego w Kościanie, Agata Michalkiewicz, która prowadzi zajęcia ruchowe z kobietami po mastektomi należącymi do stowarzyszenia.

Goście złożyli na ręce prezes stowarzyszenia Janiny Tonder-Dymarkowskiej gratulacje i podziękowania za nieocenione wsparcie w trudnych chwilach dla kobiet z naszego powiatu dotkniętych rakiem piersi, za aktywną pomoc kościaniankom i ich rodzinom, a przede wszystkim za inicjowanie potrzebnych przedsięwzięć prozdrowotnych oraz szerzenie wiedzy i informacji na temat schorzeń nowotworowych i ich profilaktyki. Nie zabrakło także podziękowań dla przybyłych gości za udzielane wsparcie stowarzyszeniu.

Podczas spotkania mgr Monika Smólska z Wielkopolskiego Centrum Onkologii wygłosiła wykład medyczny pt. "Życie po...", wręczono także odznaczenia klubowe oraz podziękowania dla Dobrych Aniołów Stowarzyszenia.

Fot. UM Kościan

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%