Zamknij

Szkoła Tańca "Poezja" zaprasza na Drzwi Otwarte

16:25, 26.08.2020 Redakcja Aktualizacja: 16:25, 26.08.2020
Skomentuj
Jak co roku kościańska szkoła tańca przed rozpoczęciem kolejnego sezonu organizuje pokazy taneczne, by zainteresowani mogli wybrać najlepsze dla siebie zajęcia, poznać instruktorów i zadać wszelkie pytania.

W tym roku Drzwi Otwarte odbędą się w sobotę, 5 września w godzinach od 10.00 do 13.00 przy ul. Północnej 2. Organizatorzy zapowiadają dużo muzyki, tańca, uśmiechu i radości. A wszystko to zapewnią instruktorzy, którzy w półgodzinnych odstępach czasowych będą prezentować inny styl taneczny, by każdy chętny mógł sam spróbować wszystkich możliwości i wybrać najlepszą opcję dla siebie. Pokazy będą kierowane zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Szczegółowy grafik poszczególnych pokazów zostanie wkrótce zamieszczony na stronie facebook.com/szkolatancakoscian.

W tym sezonie w "Poezji" jak zawsze nie zabraknie nowości. Najważniejszą z nich jest nowa siedziba szkoły mieszcząca się przy ul. Północnej 2 w Kościanie. Znajdują się tutaj trzy przestronne, klimatyzowane sale taneczne, szatnie, poczekalnia dla rodziców oraz parking. To właśnie tutaj od września odbywać będzie się większość zajęć, choć w starej siedzibie przy ul. Bernardyńskiej 2 będą ćwiczyć jeszcze najmłodsze dzieci do 6 lat, a także panie na zajęciach z fitnessu.

Szkoła oferuje również kilka nowych propozycji tanecznych. Wśród nich znajdzie się latino solo dla dziewczynek zainteresowanych udziałem w turniejach tańca. Kolejną nowością będą zajęcia baletowe, w tym balet dla dzieci w wieku 6-8 lat oraz balet dla młodzieży i dorosłych przy drążkach. I nowość, dosłownie z ostatniej chwili, to gimnastyka artystyczna z przyrządami. Ponadto pojawi się kilku nowych, ale doświadczonych trenerów.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%