Zamknij

Wpadli z narkotykami podczas kontroli pojazdu

12:37, 02.07.2020 Redakcja Aktualizacja: 12:37, 02.07.2020
Skomentuj
Dwóch mieszkańców powiatu kościańskiego usłyszało zarzuty posiadania narkotyków. Mężczyźni wpadli podczas kontroli drogowych, które przeprowadzili policjanci z kościańskiej komendy. Jeden w Widziszewie, drugi na ulicy Gostyńskiej w Kościanie. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek tuż przed północną policjanci z Wydziału Kryminalnego skontrolowali samochód w Widziszewie, w którym znajdowały się dwie osoby. Dalsza kontrola ujawniła dwa "podejrzane" woreczki przy jednym mężczyźnie. W jednym znajdował się biały proszek, a w drugim susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Wstępne badania ujawnionych rzeczy wykazały, że zatrzymany miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Następnego dnia 22-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych.

Kilka dni wcześniej patrol Prewencji również przed północą skontrolował pojazd w Kościanie na ul. Gostyńskiej. W samochodzie podróżowało trzech mężczyzn. Podczas kontroli, jeden z pasażerów był wyraźnie zdenerwowany obecnością mundurowych. Również tym razem policyjna intuicja nie zawiodła. Podczas szczegółowej kontroli funkcjonariusze ujawnili przy 19-latku pudełko z suszem roślinnym. Badanie suszu wykazało, że była to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%