Torby cieszą się dużą popularnością, ponieważ są bardzo oryginalne dzięki zamieszczonym na nich napisom produktów spożywczych w gwarze poznańskiej. Ponadto są opatrzone hasłem "zamiast torby plastikowej użyj materiałowej".
Torby wpisują się w jedno z wielu działań promujących postawy proekologiczne, ograniczające zużycie plastiku w Kościanie.
Tytkę na sprawunki można otrzymać za darmo w punkcie obsługi znajdującym się w siedzibie Urzędu Miejskiego Kościana przy al. Kościuszki 22 i będą one dostępne do wyczerpania zapasów. Z uwagi na duże zainteresowanie torbami, jedna osoba może otrzymać jedną torbę.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz