Zamknij

Zrzutka dla Macieja Zielonki

00:03, 08.11.2019 Redakcja Aktualizacja: 00:04, 08.11.2019
Skomentuj
Przewodniczący Rady Miejskiej Kościana poprzez portal zrzutka.pl zbiera pieniądze na swoje leczenie. Niestety choroba nowotworowa powróciła, a koszty leczenia są ogromne.

Maciej Zielonka na raka płuca zachorował w 2017 roku. Po roku intensywnego leczenia, przy wsparciu wielu osób pokonał chorobę i przez kolejnych dwanaście miesięcy cieszył się pełnym zdrowiem.

Niestety, w lipcu tego roku choroba powróciła. Pan Maciej rozpoczął przygotowania do leczenia. W październiku niespodziewanie w stanie ciężkim trafił do szpitala w Kościanie. Lekarze przywrócili do działania narządy, a pacjent po pobycie na Oddziale Intensywnej Terapii opuścił szpital o własnych siłach.

Teraz jednak ponownie musi zmierzyć się z chorobą, a koszt nierefundowanego leczenia wyniesie około 120 tys. zł. Maciej nie traci jednak wiary i optymizmu. - Ufam, że uda się zebrać potrzebne pieniądze. Tak jak przed dwoma laty, kiedy doświadczyłem wielkiej, bezinteresownej pomocy znanych i nieznanych mi ludzi dobrego serca - pisze w swoim liście umieszczonym na stronie akcji Maciej Zielonka.

Pełna treść listu znajduje się pod adresem: zrzutka-na-leczenie-macieja. Tutaj można dokonywać również wpłat, a liczy się każda złotówka.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%