Zamknij

Gabriela Itkowiak z wyróżnieniem w "Szansie na Sukces"

07:07, 05.11.2019 Redakcja Aktualizacja: 07:21, 05.11.2019
Skomentuj
W niedzielę, 3 listopada w TVP 2 miała miejsce premiera odcinka z Alicją Majewską i Włodzimierzem Korczem, w którym wystąpiła 18-letnia Gabrysia z Turwi.

O występie naszej krajanki pisaliśmy przed miesiącem. Gabriela, która jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego w Kościanie, sama nie znała jeszcze daty premiery odcinka ze swoim udziałem. Spodziewała się, że nastąpi to dopiero w grudniu. Tymczasem program został wyemitowany już na początku listopada.

Ci, którzy go przegapili, będą mieli szansę obejrzeć go w telewizji w sobotę 9 listopada w TVP2 o godz. 11.50 oraz o 22.50. W ten sam dzień odcinek wyemituje również TVP Polonia, a nastąpi to o godz. 18.45. W każdej chwili program można także obejrzeć w TVP VOD.

W odcinku wystąpiło siedmiu uczestników. Gabriela Itkowiak zaśpiewała jako przedostatnia. Wylosowała piosenkę "Przed nocą i mgłą" z kultowego serialu "07 zgłoś się". Sama Alicja Majewska przyznała, że to niełatwy utwór. Gabrysia poradziła sobie jednak z nim świetnie, a występ zakończył się dla niej wyróżnieniem.

Młoda wokalistka swój głos trenuje pod okiem Darii Kaczór-Boś i śpiewa w Voice Studio działającym przy Kościańskim Ośrodku Kultury.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%