Piotr z Kokorzyna prosi o pomoc

Mieszkaniec Kokorzyna ma 38 lat i jest pracownikiem Kościańskich Wodociągów. Ponad rok temu zachorował na złośliwy nowotwór mózgu. Szansą na powrót do zdrowia jest operacja w prywatnej klinice.

Piotr Woźniak w maju 2021 roku po dwóch silnych atakach bólu głowy trafił na pogotowie. Sytuacja rozwijała się dynamicznie i bardzo szybko zdiagnozowano u niego guza mózgu. Wówczas przeprowadzona została operacja i wszystko było na dobrej drodze.

Niestety nawrót choroby nastąpił bardzo szybko, a guz pojawił się ponownie w prawym płacie czołowym. Pan Piotr znalazł prywatną klinikę w Kluczborku, która gotowa jest przeprowadzić operację usunięcia guza. Niestety koszty są bardzo wysokie, a wynoszą około 100 tys. zł. Czasu natomiast nie ma, dlatego potrzebna jest pomoc. – W moim życiu dzieje się bardzo wiele i ja, zawsze bardzo ceniący prywatność, nie mam innego wyjścia, jak odsłonić się przed Wami i poprosić o wsparcie pisze Piotr Woźniak na stronie prowadzonej zbiórki.

Zawsze staramy się być na festynach charytatywnych, choć nie znamy osób, dla których są organizowane. Dziś mamy wyjątkową prośbę. Nasz Kolega, Współpracownik potrzebuje pomocy. Piotr to ciepła osoba. Pojawił się w naszej Spółce uśmiechnięty, zawsze chętny do pomocy i rozmowy o wszystkim. Pomóżmy mu wrócić szybko do zdrowia i na Stację Uzdatniania Wody Jesionowa. On tego bardzo chce – móc znowu nadzorować uzdatnianie i dostawy wody dla mieszkańców miasta Kościana i części gminy Kościan. Pomagajmy! Dobro wraca taki wpis pojawił się z kolei na FB Wodociągów Kościańskich.

Zbiórka prowadzona jest na: www.siepomaga.pl/piotr-wozniak