Otwarto 4 nowe sklepy w galerii Quick Kościan [ZDJĘCIA]

Tłumy klientów pojawiły się na otwarciu rozbudowanej galerii handlowej Quick mieszczącej się przy ul. Poznańskiej. Na pierwszych kupujących czekały balony, cukierki i promocje.

Otwarto 4 nowe sklepy w galerii Quick Kościan

Poszerzone centrum handlowe o cztery nowe sieci, czyli Sinsay, Empik, Pepco i Dealz otwarto o godz. 9.00 we wtorek, 30 listopada. Z kolei dzień wcześniej w poszczególnych sklepach do późna trwały gorączkowe przygotowania.

We wtorek od samego rana przy galerii pojawiło się mnóstwo klientów. Parking zapełnił się błyskawicznie samochodami, a niektórzy byli zmuszeni zostawić swoje auta w miejscach nie do końca do tego przeznaczonych. Na klientów czekały balony, cukierki, żywe maskotki, muzyka na żywo i promocje. Każda z sieci przygotowała jakieś niespodzianki dla klientów. Najwięcej osób gromadziło się przy sieci odzieżowej Sinsay. Limity sanitarne nie pozwalały na wejście do sklepu wszystkich chętnych, więc wiele osób musiało oczekiwać w kolejce na zewnątrz. Na klientów tej marki czekały balony i muzyka na żywo w środku. – Nie mamy przygotowanych na dzisiaj jakiś super promocji. Ludzie się gromadzą, bo są ciekawi nowej i popularnej marki, której dotychczas nie było w Kościaniepowiedziała nam jedna z pracownic sklepu.

Sporo klientów było także ciekawych nowej marki Dealz, która oferuje produkty z różnych branż. – Dla pierwszych stu klientów mieliśmy rabaty w wysokości 10 zł, które rozeszły się błyskawicznie. Ponadto częstujemy klientów cukierkamimówią dziewczyny ze stoiska promocyjnego w Dealz. Przy okazji hostessy rozdawały także gazetki promocyjne.

Wiele osób z niecierpliwością czekało także na otwarcie salonu Empik, również pierwszego w naszym mieście. Sieć z tej okazji przygotowała rabaty na książki i płyty w wysokości 20 procent w dniach 30.11-2.12. Spośród czterech nowych punktów, jedynie Pepco jest już obecne w Kościanie. Ta sieć cieszy się dużą popularnością, choć to co znane, nie wywołuje już takich emocji. Zaletą nowego punktu jest powierzchnia i duża przestronność.

W „starej” części galerii w sklepach rano można było spotkać zdecydowanie mniej klientów niż w nowej. Choć po południu można spodziewać się zdecydowanie większego ruchu.  Rozpoczął się bowiem gorący, przedświąteczny okres.

Fot. Milena Waldowska