Od diety pudełkowej do maratonu – moja historia

Każdy człowiek, który zmaga się z nadmiarem kilogramów wie, jak ciężko popatrzeć w lustro, gdy nie lubi się i nie akceptuje tego co można tam zobaczyć. Tak było też ze mną.

Moim płaczem i gorszym samopoczuciem kończyły się właściwie wszystkie zakupy ubraniowe. Miałam wrażenie, że wypróbowałam już wszystkie znane mi diety i żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych przeze mnie rezultatów. Czasem udało mi się zrzucić dwa, trzy kilogramy, a później wraz z efektem jojo zyskiwałam dodatkowe pięć kilo…

Catering dietetyczny – pierwsze wrażenie

Byłam załamana, ale nie poddawałam się, stale szukałam nowych rozwiązań. Któregoś dnia w internecie wyświetliła mi się reklama cateringu dietetycznego z dostawą pod drzwi. Pomyślałam: jak nie teraz to już nigdy. Po wejściu na stronę EatFit zdecydowałam się na zamówienie moich pierwszych pudełek.

Nie lubię bardzo kombinować dlatego na początek zdecydowałam się na wybór wersji light. Choć początkowo nie byłam do końca przekonana – przepadłam. Codziennie otrzymywałam świeże i smaczne jedzenie pudełkowe. Posiłki były doskonale zbilansowane bo nigdy nie byłam głodna. Nie potrzebowałam dojadać i szybko zapomniałam o wieczornym podjadaniu. Miałam ogromne doświadczenie w odchudzaniu i nie umiałam uwierzyć, że będąc na diecie pudełkowej można być najedzonym.

Na efekty nie musiałam długo czekać! Sama nie umiałam w to uwierzyć ale chudłam! Z tygodnia na tydzień czułam się lżejsza i widziałam, że wyglądam lepiej! Fit Catering Poznań sprawił, że znów poczułam chęci do życia, a zakupy ubraniowe zaczęły sprawiać mi przyjemność bo rzeczy, które mierzyłam wreszcie na mnie pasowały.

Jedzenie dostarczane z cateringu dietetycznego było pyszne i sprawiło, że nie tylko traciłam zbędne kilogramy, ale także zyskałam więcej siły i energii do działania.

Od nadwagi do maratonu

Chudłam. Moi znajomi zaczęli widzieć efekty. Czułam się ze sobą świetnie i dzięki temu, że dostawca dostarczał moje jedzenie pudełkowe pod drzwi zyskałam więcej czasu. Aby pomóc sobie utrzymać efekty i dodatkowo wzmocnić ciało, które przez lata zaniedbywałam, zaczęłam biegać. I przepadłam!

Każdego dnia przebiegałam więcej. Rzucałam sobie wyzwania, walczyłam sama ze sobą i pokochałam to całą sobą, dlatego postanowiłam zmienić plan diety i wybrałam opcję dla sportowców. Kalkulatory dietetyczne dostępne na stronie dostawcy mojego cateringu pudełkowego pomogły mi lepiej dostosować dietę do moich aktualnych potrzeb. Na fali dobrej energii zapisałam się na mój pierwszy w życiu maraton i tak biegam już dobre kilka lat :).

Gdyby nie fakt, iż zdecydowałam się zamówić catering dietetyczny z dostawą myślę, że do dziś byłabym małą smutną kobietką z ogromną nadwagą. Ogromnie ciesze się, że zdecydowałam się na dietę pudełkową i straciłam niepotrzebne mi kilogramy.

Nie potrzebuje już cateringu pudełkowego by chudnąć. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam i czuje się ze sobą świetnie. Jednak nadal decyduje się na kontynuacje diety, bo jestem przekonana, że to dzięki prawidłowo zbilansowanym posiłkom mam tyle energii do działania i przede wszystkim BIEGANIA!