Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza ze Śmigla prosi o wsparcie

Drużyna nakręciła filmik zatytułowany "Strażacy dla klimatu" w ramach konkursu skierowanego do jednostek OSP oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Teraz śmigielska drużyna potrzebuje wsparcia publiczności.

Konkurs został ogłoszony przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych OSP RP, miesięcznik „Strażak” oraz firmę Purpose, a zachęca do promocji działań proekologicznych.

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu krótkiego materiału wideo, który pokaże działania strażaków lub młodzieży strażackiej na rzecz klimatu. Przygotowany materiał miał zachęcać m.in. do gromadzenia deszczówki, zadrzewiania, walki z suszą i pożarami, przeciwdziałania zaśmiecaniu lasów, łąk i środowiska naturalnego.

Pomimo ciężkiej pracy włożonej w materiał, drużynie ze Śmigla nie udało się stanąć na podium, ale walczą o nagrodę publiczności. Aby wygrać, muszą zebrać jak największą liczbę like’ów pod filmem. Niezależnie od oceny filmu, jego przygotowanie wymagało pracy, którą warto wesprzeć głosując na film, a można przejść do niego klikając TUTAJ. Głosowanie trwa do 14 grudnia do godziny 12:00.