Mikołajkowe granie dla Wojtka w sobotę

W przeddzień mikołajek, 5 grudnia, odbędzie się niezwykły koncert charytatywny. Co ważne może wziąć w nim udział każdy bez wychodzenia z domu, bo transmitowany będzie na żywo. Nie zabraknie wielu atrakcji.

Będzie to impreza idealna na domowe małe party, bo z DJ-ami, a w przerwach prowadzone będą licytacje wartościowych świątecznych zestawów, z których dochód w całości zostanie przekazany na leczenie półtorarocznego Wojtka zmagającego się z wieloma chorobami. Więcej o Wojtku i jego walce o zdrowie pisaliśmy w artykule Licytacje dla Wojtka.

Wieczór rozpocznie się od atrakcji dla najmłodszych. O godz. 18.00 w świąteczny nastrój najmłodszych wprowadzi animatorka. Później zagrają świetni DJ-e. A będą to: Krzysiek Matuszkowiak (założyciel firmy 4fundj.pl , wprawiony w weselnych podbojach, pełen humoru  sceniczny schowman), Sebastian Wasielewski (młody prezenter muzyczny z niemałym doświadczeniem, muzyka to jego drugie imię, pomocny i zawsze uśmiechnięty), Przemysław Kobus Dj Emek (gość od zadań specjalnych, rozchwytywany na weselach , 18-stkach i innych ważnych imprezach). Gościem specjalnym będzie natomiast dj NDA.

Ponadto zapowiadane są konkursy, licytacje oraz Święty Mikołaj. Im więcej osób obejrzy relację, tym większa szansa na uzbieranie większej kwoty.

Transmisja live będzie prowadzona na facebookowej grupie Licytacje dla Wojtka