Kościanianka w finale Miss Wielkopolski 2021 [ZDJĘCIA]

14 listopada w Concordia Design w Poznaniu odbył się półfinał Miss i Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego 2021. Wśród wyłonionych kandydatek, które będą ubiegać się o tytuł najpiękniejszej Wielkopolanki jest kościanianka – Aleksandra Napierała.

Mieszkająca w Kościanie Aleksandra Napierała ma 22 lata i mierzy 170 cm. W półfinale z nr 33 wystąpiła wśród 130 dziewczyn i młodych kobiet ocenianych przez jury. A to doceniło jej urodę i  tym samym Aleksandra znalazła się wśród 38 finalistek, które będą ubiegać się o tytuł Miss. Ponadto jury wyłoniło 38 innych dziewcząt, które będą walczyć o tytuł Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego.

Finał zaplanowano na 23 stycznia 2022 r., o ile pozwolą na niego obostrzenia. Wybory najpiękniejszych w 2020 r. były bowiem przekładane. Ich finał miał odbyć się na wiosnę 2020, a ostatecznie przeprowadzono go jesienią.

Tegoroczne kandydatki oceniały ubiegłoroczne Miss, a także kilka innych osób. Wśród oceniających była Sandra Głowicka z Kościana – 1 Wicemiss Województwa Wielkopolskiego 2020. Czy Aleksandra, tak jak przed rokiem inna kościanianka zostanie doceniona w konkursie przekonamy się za jakiś czas.

Fot. Kamil Hadyński, RoGo, Biuro Konkursu