Koncerty „Otwórzmy Serca”

Wielkimi krokami zbliża się akcja charytatywna "Otwórzmy serca dla Basi i Marka". W jej ramach w najbliższą sobotę i niedzielę w KOK-u odbędą się koncerty.

W sobotę, 23 marca podczas prezentacji artystycznych wystąpią: zespół Twoja Była z „Kolberga”, zespoły Boys i Trel z „Trójki”, dzieci z Przedszkola nr 2, uczniowie z „Jedynki”, „Dwójki” i „Czwórki”, grupa Modern Obrzanie, nauczycielki z „Konopnickiej”, Zespoły Taneczne Pryzmat, Voice Studio KOK i Szkoła Tańca Poezja.

Podczas koncertu licytowane będą podarowane przez darczyńców przedmioty i usługi. Działać będzie także kawiarenka z domowymi wypiekami i stoisko z rękodziełem.

Dopełnieniem całości będzie prezentacja rajdowego samochodu Subaru w parku KOK. Występy zaplanowano na godz. 15.00-20.00, a wcześniej, bo od 11.30 odbywać będą się warsztaty plastyczne dla dzieci.

W niedzielę, 24 marca koncert również zacznie się o godz. 15.00. Wystąpią: Tam jest wyjście, Yellow Snow, 3. Michał Dolata & Marcin Ruszkiewicz Flamenco, Grandpas, Long Street, Jaromi zez Ekom, Sunday Morning, I-Rey, Maciej Zielonka i Przyjaciele. Podczas koncertu będą licytowane przedmioty, działać będzie także kawiarenka.

Bilety wstępu na oba koncerty w cenie 10 zł od osoby.

Przypomnijmy, że poza koncertami w ramach akcji „Otwórzmy Serca” w piątek 22 marca na stadionie miejskim wystartuje 24-godzinna sztafeta biegowa, a w niedzielę odbędzie się Rodzinny Rajd Samochodowy.

Wszystkie środki zebrane podczas imprez zostaną przekazane na leczenie 32-letniej Basi Górskiej i 56-letniego Marka Waltera.