Koncert zespołu ANN

7 listopada w Kościańskim Ośrodku Kultury odbył się koncert zespołu ANN promujący  debiutancki singiel grupy zatytułowany „Ostrożna”.

017_koncert_ann

Dzisiejszy wieczór jest szczególny, bo spełniły się nasze pragnienia. Mamy listopad i nadszedł ten upragniony dzień, a to dzięki dobrym ludziom, którzy wsparli nasze działania. Ludziom, którzy w nas zainwestowali i dlatego dzisiaj się spotykamy – powiedziała witając się ze sceny z obecną na sali publicznością Ania Spławska, wokalistka zespołu.

Grupę, która powstała pod koniec 2013 r. tworzą kościańscy i opaleniccy muzycy. Promowany podczas koncertu materiał, na który składają się utwory „Zerwanie kontaktu bojowego z życiem” oraz „Ostrożna” został zarejestrowany we wrześniu w gdańskim studiu Custom34.

Zanim zespół stanął na scenie, ponad półgodzinny koncert dał gość specjalny, czyli pochodzący z Opalenicy zespół Mefedron, który poprzedniego dnia świętował z kolei premierę swojej pierwszej płyty.

Po ostrym i głośnym graniu został zaprezentowany film-teledysk pokazujący proces nagrywania singla „Ostrożna”.

W końcu przyszedł czas na bohaterów wieczoru, a po energetycznym koncercie członkowie zespołu zaprosili znajomych i fanów na kameralne after party.

Foto: M. Waldowska