Instal Filter zatrudni informatyka

Kościańska firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje informatyka, którego głównym zadaniem będzie nadzór nad bezpieczeństwem informatycznym.

Ponadto pracownik na tym stanowisku będzie mieć za zadanie administrację siecią i infrastrukturą informatyczną firmy, konfiguracją oraz rozwiązywaniem bieżących problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem; koordynacją w zakresie wdrażania nowych technologii, systemów i programów w firmie, a także zarządzanie systemem operacyjnym Windows.

Kandydaci na to stanowisko powinni mieć wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewnym, a także doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w konfigurowaniu urządzeń sieciowych oraz wirtualizacji serwerów (Hyper-V). Mile widziane będzie także doświadczenie w zarządzaniu FortiGate oraz zarządzanie serwerami plików Synology.

W zamian firma oferuje pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie z dużym potencjałem rozwoju, a także szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry, możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego oraz motywacyjny system wynagradzania.

Aplikację wraz z załączonym CV można wysłać poprzez formularz zamieszczony na stronie: https://instalfilter.pl/Informatyk.html lub bezpośrednio na adres mailowy: kadry@instalfilter.pl.