Festyn charytatywny dla Zuzi nad jeziorem w Żelaźnie [ZDJĘCIA]

W sobotę, 14 maja w Żelaźnie odbyła się "Majówka charytatywna dla Zuzi". Chodzi oczywiście o Zuzię Sulecką z Porzegowa chorującą na SMA. Podczas imprezy uzbierano aż ponad 25 tys. zł dla dziewczynki.

Organizatorami wydarzenia byli strażacy ochotnicy z jednostek w Żelaźnie, Bielewie i Łagowie oraz Gmina Krzywiń.

Festyn rozpoczął się po południu na parkingu przy jeziorze, natomiast wieczorem rozpoczęła się zabawa z muzyką, a rozrywkę zapewniło aż czterech DJ-ów: Elton, Matti, M@t i Major. Z kolei podczas festynu czekały takie atrakcje jak przejazdy kucykiem, motocykle i auto z RallyCross. Nie zabrakło lubianych atrakcji dla dzieci w postaci malowania twarzy, plecenia warkoczyków, żywych maskotek, a także animacji i oczywiście nieodzownych dmuchańców. Z kolei strażacy prezentowali pokazy pierwszej pomocy, a publiczność zabawiał zespół Semlpicze z Lubinia. Była także wata cukrowa i popcorn, a także świetnie zaopatrzony bufet.

Oddzielną atrakcję stanowił strój małego strażaka podarowany przez OSP Bielewo na licytację Zuzia kontra SMA – grupa licytacyjna. Przypominamy, że Zuzię cały czas można wspierać poprzez zbiórkę: www.siepomaga/zuzia.

Fot. FB Zuzia kontra SMA