Akcja urodzinowa Art Fitness dla Maksa Kociołka

Klub Art Fitness z okazji swych 8 urodzin postanowił przeprowadzić akcję charytatywną dla Maksa chorującego na pokleszczowe zapalenie mózgu. Wyzwanie może podjąć każdy.

Hasło zachęcające do podjęcia sportowego wyzwania brzmi: „Pomaganie prze jechanie”. A chodzi w nim o to, by przejechać rowerem stacjonarnym w klubie 8 km na 8 urodziny.

Udział w akcji może wziąć każdy, w tym osoby nie posiadające karnetu. Do Klubu każdy wchodzi za darmo, jednak musi wpłacić minimum 10 zł wpisowego dla Maksa. Poza satysfakcją przejechania kilometrów i pomocą dla chłopca, dodatkowo każdy uczestnik weźmie udział w losowaniu nagród.

To już kolejna akcja charytatywna, w której udział bierze Klub. Chociażby w tym roku na wiosnę pomagano Zuzi (zobacz: 1000 km dla Zuzi w Art Fitness [ZDJĘCIA]), a wcześniej Adasiowi, Marysi i Oskarowi.

Tym razem Art Fitness zdecydował się na pomoc Maksowi, o którym pisaliśmy już kilkakrotnie. Chłopiec ma szansę na wyzdrowienie, ale potrzebuje terapii wlewowej z immunoglobuliny, która jest bardzo kosztowna. Na razie to seria sześciu wlewów, a koszt każdego z nich to około 40 tys. zł miesięcznie.

Zbiórka dla Maksa prowadzona jest na: www.siepomaga.pl/maks-kociolek.