Występ Hubert Szczęsny Electric Band w Kościanie [ZDJĘCIA]

Sporą publiczność przyciągnął piątkowy koncert zespołu Hubert Szczęsny Electric Band. W grupie od jakiegoś czasu gra kościański basista Marcin Ruszkiewicz i to jego nazwisko z pewnością zachęciło wiele osób do przyjścia na koncert.

Muzycznemu wieczorowi na placu KOK służył też ciepły wieczór. Kto przyszedł, na pewno nie żałował. Zespół w składzie Hubert Szczęsny (wokal i gitara), Jacek Jaguś (gitara), Bartosz Niebielecki (perkusja) i Marcin Ruszkiewicz (gitara basowa) zaprezentował żywiołową muzykę z gatunku rocka i bluesa z różnymi domieszkami.

Były kompozycje autorskie, jak i covery zagranicznych i polskich wykonawców, w tym m.in. Bruce’a Springsteena, Leonarda Cohena, Bajmu czy Led Zeppelin. A wszystko świetnie zagrane i zaśpiewane. O ile przed tygodniem kościaniacy mieli okazję wysłuchać nieprzeciętnego damskiego wokalu Eli Dębskiej, teraz porywał męski głos o wyjątkowej barwie Huberta Szczęsnego. Dodajmy, że wokalista pochodzi z Leszna i poza współpracą z wieloma znanymi artystami, ma również na swoim koncie występ w szóstej edycji programu telewizyjnego The Voice of Poland.

Zobacz również: Koncert Eli Dębskiej w Kościanie [ZDJĘCIA]