Spotkanie z Jackiem Fedorowiczem – zapowiedź

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kościanie pod koniec września odbędzie się spotkanie z Jackiem Fedorowiczem – aktorem, satyrykiem i artystą estradowym. Rozmowa będzie skupiać się na książkach autorstwa gościa.

84-letni Jacek Fedorowicz zajmuje się zawodowo najszerzej mówiąc rozśmieszaniem. Spotkanie w bibliotece będzie się natomiast skupiać na jego książkach: „W zasadzie tak”, „Chamo Sapiens”,  „Mistrz offu”.

W „Chamo Sapiens” znajdziemy monologi, dialogi, skecze i scenki, a wszystko to zilustrowane przez samego autora. To książka, która powstała na rozpoczęcie dziewiątej dekady życia Jacka Fedorowicza.

„Mistrz offu” to z kolei najnowsza pozycja. W tej opowieści postanowiłem skupić się na mojej miłości do kina, wieloletniej, uwieńczonej najpierw zaręczynami, potem krótkim szczęśliwym pożyciem, wreszcie zdradą, po której nastąpiła separacja – mówi o książce jej autor.

Podczas wieczoru ma być mowa przede wszystkim o książkach, ale także o wszelkich nurtujących słuchaczy sprawach. Rozmowę poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 30 września o godz. 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, wstęp wolny. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna miejsc pod numerem tel. 65 512 00 40.