Rzeczodzielnia zaprasza na Halloween

Stowarzyszenie Rzeczodzielnia Kościan organizuje dla dzieci wraz z opiekunami imprezę halloweenowską. W programie wiele strasznych zabaw przy muzyce.

Rzeczodzielnia kojarzona jest przede wszystkim z niesieniem pomocy innym, ale ma też doświadczenie w organizacji imprez charytatywnych. Tym razem dla starszych i młodszych postanowiła przygotować zabawę.

 Impreza odbędzie się w poniedziałek, 31 października, a więc w Halloween. Miejscem wydarzenia będzie sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kościanie mieszcząca się na os. Piastowskim 47.

W godzinach 17.00-19.00 na przybyłych czekać będą liczne atrakcje, w tym zabawy plastyczne i ruchowe oraz tworzenie mumii. Ponadto odbędzie się konkurs na najstraszniejszy strój, dlatego warto postarać się o wymyślne przebranie. Nie zabraknie również strasznych przekąsek, a zabawiać wszystkich będzie niezawodny DJ Marras.

Na imprezę obowiązują wejściówki. Cena to 10 zł za osobę. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć. Wejściówkę można zakupić w darmowym sklepie Rzeczodzielni mieszczącym się na os. Jagiellońskim 23-26 lub też dokonać rezerwacji telefonicznie pod nr: 535 433 120.