Rusza sprzedaż biletów na Dni Kościana

Od poniedziałku 18 marca dostępne w sprzedaży on-line będą bilety na koncerty, które odbędą się przy pływalni w ramach tegorocznych dni miasta. W piątek 31 maja gwiazdą będzie Grzegorz Hyży, a w sobotę 1 czerwca zespół Video.

Jedną z gwiazd tegorocznych Dni Kościana będzie Grzegorz Hyży.

Sprzedaż biletów on-line rozpocznie się o godz. 12.00  poprzez stronę internetową www.bilety24.pl. Z kolei od 1 kwietnia bilety będzie można nabyć również w kasie KOK. Cena biletu wynosi 10 zł, dzieci do 10 roku życia wchodzą za darmo, pod warunkiem jednak, że przyjdą na koncert z opiekunem posiadającym bilet. Uwaga! Nie będzie możliwości zakupu biletów bezpośrednio przed wejściem na koncerty.

Przed głównymi gwiazdami wystąpią zespoły supportujące. W piątek będzie to grupa Substytut?. To debiutująca formacja z poznańskiej Akademii Muzycznej, która łączy w sobie różne elementy muzycznych gatunków, głównie pop-jazz.  Zespół został założony przez kościaniankę – Klaudię Woźniak i Tomasza Karwańskiego w 2017 roku.

Z kolei przed Video zobaczymy Sunday Morning. Formacja stworzona przez leszczyńskich muzyków, którzy od wielu lat znani są w środowisku lokalnym i mogą pochwalić się sporym doświadczeniem scenicznym. Ich repertuar opiera się na muzyce jazzowej, bluesowej i funky.

Poza koncertami przy basenie, darmowe imprezy odbędą się także w centrum miasta. Poniżej ich szczegółowy plan.

RYNEK

Sobota, 01.06
12:00 – Prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży
21:00 – Biesiada – Kapela Średzioki

Niedziela, 02.06
14:00 – Koncerty:
Złote Kłosy
Orkiestra Dęta TON
Orkiestra Dęta OSP Kościan
Kabaret Moherowe Berety
Koncert Italo Disco – Nicola Palladini

BOISKO SP1

Sobota/Niedziela (01-02.06, godz. 12:00-18:00)
Strefa Dziecka – wstęp wolny