Zamknij

Specjalista do spraw kadr i płac

Nr oferty: StPr/24/0198Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wolności 26/4, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Pracodawca oferuje komfortowe warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia, pracę w przyjaznym, dobrze zorganizowanym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy księgowej, nowoczesne narzędzia pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra obsługa komputera i Internetu
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: samodzielny specjalista do spraw kadr i płac, co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową i samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń, znajomość przepisów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych i umiejętność ich zastosowania w praktyce, obsługa pakietu MS Office, szczególnie Excela, zdolności analityczne, mile widziane znajomość programu Comarch Optima ] : Oferujemy: • komfortowe warunki pracy • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia • pracę w przyjaznym, dobrze zorganizowanym zespole • możliwość podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy księgowej • nowoczesne narzędzia pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Finance 4 More Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wolności 26/4, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Natalia Wojcieszak
      Numer telefonu: 884605858
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Fryzjer
      StPr/24/0221
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      diagnozowanie i naprawa pojazdów osobowych, wykonywanie przeglądów i konserwacji, utrzymywanie standardów jakości, współpraca z zespołem
      StPr/24/0215
      data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Szczegóły dotyczące naboru - https://www.zss-koscian.biuletyn.eu/index.php/ogloszenia/nabor-pracownikow Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: 1) sporządzanie dokumentacji do ZUS wraz z przekazywaniem jej za pomocą Płatnika, 2) dokonywanie rozliczeń składek ZUS oraz sporządzanie miesięcznych deklaracji, 3) sporządzanie sprawozdawczości GUS i zamówień publicznych, 4) sporządzanie zapytań ofertowych, 5) sporządzanie dokumentów związanych z najmem pomieszczeń, 6) sporządzanie dokumentów związanych z delegacjami i podróżami służbowymi, 7) prowadzenie ewidencji i rozliczenia majątku szkoły, 8) sporządzanie przy udziale głównego księgowego sprawozdań okresowych oraz danych do planów lub korekt planów, 9) dekretacja dokumentów, 10) prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz urlopów pracowników, 11) prowadzenie ewidencji badań lekarskich i kontrola ich aktualności, 12) prowadzenie ewidencji i sporządzanie sprawozdań do PFRON, 13) prowadzenie i nadzór ewidencji ochrony danych osobowych, 14) naliczanie wynagrodzeń, 15) przygotowywanie regulaminów oraz dokumentacji księgowej i kadrowo-płacowej, 16) obsługa programu Stołówka oraz rozliczanie obiadów we współpracy z intendentem szkoły, 17) obsługa Systemu Informacji Oświatowej w zakresie księgowości i spraw kadrowo- płacowych, 18) współpraca z Powiatowym Urzędem Pracy w zakresie staży, przygotowania zawodowego itp., 19) pomoc w prowadzeniu akt osobowych, 20) archiwizacja dokumentów księgowych oraz kadrowo-płacowych, 21) prowadzenie zakładowej składnicy akt, 22) potwierdzanie za zgodność z oryginałem, 23) wykonywanie ksero oraz skanowanie, 24) pomoc w zakresie księgowości, płac i kadr, 25) wykonywanie innych prac zleconych przez dyrektora szkoły.
      StPr/24/0204
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      StPr/24/0210

      Pozostali pracownicy administracyjni i sekretarze biura zarządu
      StPr/24/0208
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      StPr/24/0207

      Sprzedawca
      StPr/24/0209

      Pozostali pracownicy obsługi biurowej
      StPr/24/0205

      manicure hybrydowy żelowy, przedłużanie paznokci, pedicure
      StPr/24/0197
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Pracodawca oferuje komfortowe warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia, pracę w przyjaznym, dobrze zorganizowanym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy księgowej, nowoczesne narzędzia pracy
      StPr/24/0198
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN