Wraz ze wzrostem temperatury zrzucamy z siebie kolejne warstwy ubrania i odkrywamy stopy, które po zimie nie zawsze są w dobrej kondycji. Jak o nie zadbać, by były nie tylko wypielęgnowane, ale również zdrowe, a chodzenie nie sprawiało bólu? Na te pytania odpowiada Katarzyna Kałużyńska, specjalista podolog, właścicielka Specjalistycznego Gabinetu Podologii w Kościanie.
2026-06-22 18:38:00