Zamknij

Sunday Morning i Andrzej Cierniewski na scenie KOK [ZDJĘCIA]

02:10, 04.06.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 10:40, 17.03.2023
Skomentuj

W piątkowy wieczór na muzycznej scenie w ramach Święta Miasta zagrał zespół Sunday Morning, a następnie Andrzej Cierniewski. Tłumów wprawdzie nie było, ale oba występy znalazły swoją publiczność.

Jako pierwszy na scenie pojawił się leszczyński zespół Sunday Morning z kościanianką na wokalu, Darią Kaczór-Boś. Zespół grający mieszankę rocka, popu, soulu, funky i jazzu ma ostatnio dobrą passę. Dosłownie przed dwoma tygodniami zagrali koncert w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej emitowany przez radiową Trójkę. Muzyka tej grupy nie jest najłatwiejsza, ale zgromadziła sporą publiczność. Nie brakowało wśród niej młodego pokolenia, w tym uczennic Darii Kaczór-Boś z Voice Studio.

Gwiazdą wieczoru był natomiast Andrzej Cierniewski. Wokalista nawiązujący stylistyką do muzyki country, ale również do stylu kojarzonego z Krzysztofem Krawczykiem, zainteresował swym występem w szczególności starszą część publiczności. Artysta przypomniał kilka swoich znanych przebojów, przy których słuchacze świetnie się bawili. Urodzony w Krotoszynie Andrzej Cierniewski ma rodzinę również w Kościanie, o czym wspomniał podczas swojego występu. Tym samym artysta dołączył do innych podczas tegorocznych Dni Kościana, którzy mają większy lub mniejszy związek z naszym miastem.

Podsumowując, oba występy były udane, tylko w odbiorze przeszkadzał zbyt głośny dźwięk wydobywający się z głośników. Na zakończenie wieczoru do tanecznej zabawy przy muzyce zaprosił zespół Hot Way.

Fot. Milena Waldowska

 

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%