Krzywińskie zawody rozpoczęły tegoroczny cykl. Zawodnicy ścigalisię na dystansach: MINI - 27,5 km, MEGA - 37 km i GIGA - 67 km. Zwycięzcamiposzczególnych dystansów zostali: MINI - Marek Urbaniak i Karolina Korbas, MEGA- Kacper Fiszer i Yevheniia Parkhomenko, GIGA - Filip Jeleniewski i DorotaAndrzejewska.
Kolejne zawody cyklu odbędą się w Bodzyniewie, Gostyniu,Wilkowicach, Śremie, Lesznie, Mochach. Owińskach, Górznie, Sławie i Dąbrowiekoło Śremu. Finał zaplanowano na 4 października w Przyłęku koło Nowego Tomyśla.
Fot. Karol Schmidt
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz