Obra Kościan podejmie kandydata do spadku. Bukmacherzy przygotowali kursy

Obra Kościan jest pewna utrzymania na boiskach IV ligi wielkopolskiej, a walka o wyższe cele jest już poza zasięgiem zespołu trenera Krzysztofa Knychały. W najbliższym spotkaniu emocji jednak nie powinno brakować. Do Kościana przyjedzie walczący o utrzymanie SKP Słupca. Bukmacherzy przedstawili szanse obu ekip w przedmeczowych kursach.

Obra Kościan w roli faworyta bukmacherów

Do sobotniego meczu Obra Kościan przystąpi spokojna o ligowy byt, mając na swoim koncie niezłe występy w minionych tygodniach. Co prawda ostatnia kolejka punktów nie przyniosła, ale drużyna ambitnie walczyła w starciu z Huraganem Pobiedziska, który był faworytem bukmacherów w tamtym spotkaniu. Mecz zakończył się wynikiem 3:2, a wcześniej Obra Kościan notowała serię sześciu meczów bez porażki, na które złożyły się trzy wygrane i tyle samo remisów.

Są więc spore podstawy ku temu, aby przed pojedynkiem z niżej notowanym rywalem czuć się dość pewnie. Jednak przeciwnika nie można lekceważyć, bowiem SKP Słupca walczy o ligowy byt. Obecnie znajduje się w ligowej tabeli na miejscu 16, co oznacza udział w barażach o utrzymanie.

Kursy bukmachera Noblebet na mecz Obra Kościan – SKP Słupca:

Obra Kościan – 1.90, remis – 3.85, SKP Słupca – 3.00

Jakie prognozy co do rozstrzygnięcia tego meczu mają inni legalni bukmacherzy możesz sprawdzić tutaj.

SKP Słupca zdobywając punkty w Kościanie może diametralnie poprawić swoją sytuację. Przy okazji wygranej może awansować nawet o trzy pozycje. Obra Kościan, jeśli wygra w sobotę na własnym terenie, ma szansę przeskoczyć z dziewiątego na siódme miejsce w tabeli IV ligi wielkopolskiej. Wszystko oczywiście uzależnione jest od wyników pozostałych spotkań z najbliższej kolejki.

Z kim zagra jeszcze Obra Kościan?

Bukmacherzy przygotowali już kursy na najbliższą kolejkę IV ligi wielkopolskiej, kiedy Obra Kościan podejmie SKP Słupca. Do końca sezonu pozostały jednak cztery kolejki. Z kim Obra Kościan zagra w ostatnich trzech? Jak mogą typować te mecze bukmacherzy?

W następnej kolejce Obra Kościan uda się na mecz z Victorią Ostrzeszów, która nie ma już szans na utrzymanie się w IV lidze. Bukmacherzy powinni w roli faworyta stawiać Obrę. Atutem Victorii może być gra u siebie, ale to chyba zbyt mało.

Przedostatnia seria spotkań to mecz Obra Kościan – Centra Ostrów Wlkp. Tu bukmacherzy mogą mieć trudniejsze zadanie, ale i tym razem Obra ma szansę stać się bukmacherskim faworytem w przedmeczowych kursach. Centra to jeden z bezpośrednich rywali Obry Kościan na finiszu sezonu. Póki co piłkarze z Ostrowa Wlkp. są w tabeli tuż nad Obrą, ale wyprzedzają zespół trenera Knychały wyłącznie lepszym bilansem spotkań.

Na zakończenie sezonu Obra Kościan uda się na mecz z Koroną Piaski. Tu kursy bukmacherskie mogą być wyrównane, choć Korona jest obecnie w lidze niżej niż Obra. Szansa jest zatem na wywalczenie dobrego rezultatu w każdej z czterech kolejek do końca rozgrywek.

Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Bukmacher Noblebet działa w Polsce legalnie. Hazard uzależnia. 18+