Maraton filmów Stanisława Barei w KOK

Już w najbliższy piątek, 22 lipca w Kościańskim Ośrodku Kultury zostaną pokazane trzy kultowe filmy mistrza Barei. To nie wszystko, gdyż między filmami będzie można o nich podyskutować, a także stacjonować będzie letnia kawiarenka.

W ramach letniego maratonu widzowie będą mieli okazję obejrzeć trzy fundamentalne dzieła mistrza: „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”, „Poszukiwany poszukiwana” i oczywiście „Miś”. Przed każdym seansem referat wprowadzający wygłosi Wisław Kot, a po filmie będzie okazja do dyskusji połączonej z nostalgicznymi wspominkami.

Filmy będą wyświetlane w salce kinowej KOK. Ponadto na zewnątrz funkcjonować będzie letni ogródek kawowy, w którym kawiarnia Saskia serwować będzie ciasto, kawę, mrożoną herbatę, lody i popcorn.

Będzie zatem można  dowolnie i według uznania zarządzić swoim czasem oglądając albo wszystkie trzy filmy, albo tylko film trzeci, bądź pierwszy, a resztę piątkowego wieczoru spędzić „na lodach” czy przy kawie na świeżym powietrzu przy kawiarnianym stoliku razem z Wiesławem Kotem, z ekipą KOK i smakołykami Saskii – zachęca do udziału w wydarzeniu Kościański Ośrodek Kultury.

Przybliżone godziny seansów:
18:00 – „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”
20:00 – „Poszukiwany, poszukiwana”
22:00 – „Miś”

PIĄTEK, 22.07, sala kameralna KOK. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zainteresowani proszeni są o rezerwację miejsc pod numerem tel. 65 512 05 75